Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /srv/web/szteajkkarrier/index.php:2) in /srv/web/szteajkkarrier/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/web/szteajkkarrier/index.php:2) in /srv/web/szteajkkarrier/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/web/szteajkkarrier/index.php:2) in /srv/web/szteajkkarrier/templates/ajkkarrieriroda/ja_templatetools.php on line 44
Jogász (hatósági ügyintéző) állás!

Feladatok:
A határidőket betartva, anyagi-, eljárásjogi és számszaki kontrollal készítse elő kiadmányozásra a szakterület feladatkörébe tartozó elsőfokú határozatot, gondoskodjon a jogerős határozatban szereplő kötelezettség könyveltetéséről.
Készítse elő a büntető feljelentéseket, jelzéseket a társhatóságok felé és tegyen meg minden olyan egyéb intézkedést, ami az ellenőrzési feladatok teljes körű realizálását biztosítja. A beérkező fellebbezések tartalma alapján tegyen javaslatot a saját hatáskörben való módosításra vagy a fellebbezés felterjesztésére. Az ügyfelekkel való kapcsolatában legyen képes az együttműködő adózói hozzáállás kialakítására. Segítse munkatársai szakmai munkáját az anyagi és eljárásjogi szabályok értelmezésében.
Munkavégzés helye: Budapest IX., Haller u. 3-5.
Illetmény: A 2011. évi CXCIX. törvény a közszolgálati tisztviselőkről, valamint a 2010. évi CXXII. törvény a Nemzeti Adó- és Vámhivatalról foglaltak szerint. (A NAV honlapján részletes bértábla található: Álláspályázatok/Illetménytáblázat címszó alatt)
Frissen végzett, tapasztalattal nem rendelkező jelentkezőket is szívesen fogadnak.

Önéletrajzokat aalábbi elérhetőségeken várunk:
Dr. Szarvák Jenő s.k.
ellenőrzési igazgatóhelyettes
NAV Dél-budapesti Adóigazgatósága
1476 Budapest Pf. 93.

Álláshírek

Karrier hírlevél

A feliratkozáshoz nem szükséges emailes megerősítés. Feliratkozásával Ön egyértelműen jelzi, hogy szeretne Karrier Hírlevelet kapni.

Szakmai gyakornoki program

Szakmai gyakrolat